Dřevěné dekorace 🪵


Produkty 

Vícedílný dřevěný obraz - Strom

Vícedílný Dřevěný Obraz Strom na Zeď Přineste do svého domova přírodní krásu a harmonii s naším vícedílným dřevěným obrazem Strom na zeď. Tento unikátní kus umění spojuje sílu přírody s elegancí dřeva a stane se výrazným středobodem vaší místnosti. Technické Specifikace: Materiál a Síla: Vyroben z kvalitního bukového dřeva o síle 6 mm, každý díl našeho vícedílného obrazu je pevný a odolný, zároveň dodává stěně jemnou eleganci. Rozměry: S rozměry 100x67 cm se skládá z několika dílů, které společně vytvářejí působivý obraz stromu. Jeho detailní provedení okouzlí každého pozorovatele a dodá vašemu interiéru jedinečný nádech. Široká Škála Barev: Nabízíme různé barevné varianty, od přírodních odstínů po živé barvy, abyste mohli vybrat ten, který nejlépe ladí s vaším interiérem nebo vytvořit kontrastní akcent podle vašich představ. Symbol Přírodní Krásy a Harmonie: Vícedílný dřevěný obraz Strom na zeď není jen dekorací, je to symbol síly a růstu, který připomene krásu přírody a harmonii v našem životě. Jeho přítomnost ve vašem domově přinese do vašeho prostoru nádech klidu a inspirace. Přidejte do svého interiéru kousek přírodní elegance s naším vícedílným dřevěným obrazem Strom na zeď a nechte ho vyprávět příběh síly a krásy přímo ve vašem domově.

1 790,00 Kč

Dekorace ze dřeva - slon

Dřevěný Slon na Zeď Přineste do svého domova krásu a štěstí s naším dřevěným slonem na zeď. Tento majestátní tvor symbolizuje sílu, moudrost a štěstí, které dodá vašemu interiéru jedinečnou atmosféru. Technické Specifikace: Materiál a Síla: Vyroben z kvalitního bukového dřeva o síle 6 mm, naše dřevěná socha je pevná a odolná, zároveň dodává stěně lehkost a eleganci. Rozměry: S rozměry 40x43 cm se snadno vejde do každého prostoru a vytvoří impozantní středobod vaší stěny. Jeho detailní provedení zaujme každého pozorovatele. Široká Škála Barev: Nabízíme různé barevné varianty, od přírodních odstínů po živé barvy, abyste mohli vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším interiérem nebo vytvořit kontrastní akcent podle vašich představ. Symbol Moudrosti a Štěstí: Dřevěný slon na zeď není jen dekorací, je to symbol moudrosti, síly a štěstí. Jeho přítomnost ve vašem domově přinese do vašeho prostoru nádech exotiky a připomene vám, že každý den můžete žít naplněný radostí a pozitivní energií. Přidejte do svého interiéru kousek exotického šarmu s naším dřevěným slonem na zeď a nechte ho být středem pozornosti vašeho domova.

620,00 Kč

Dekorace ze dřeva - jelen

Dřevěný Jelen na Zeď Oživte svůj interiér jedinečnou atmosférou lesa s naším dřevěným jelenním trofejem na zeď. Tento elegantní kousek přírody zaručuje, že váš domov bude vyzařovat šarm a přírodní krásu. Technické Specifikace: Materiál a Síla: Vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva o síle 6 mm, náš dřevěný jelen je zárukou jak krásného vzhledu, tak i dlouhé životnosti. Rozměry: S rozměry 50x37 cm je ideální pro umístění na stěnu v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři, kde se stane působivým středobodem vašeho prostoru. Široká Škála Barev: Nabízíme vám možnost vybrat si z různých barevných variant, abyste mohli svého jelena přizpůsobit stylu a atmosféře vašeho interiéru. Symbol Přírodní Elegance: Dřevěný jelen na zeď není jen obyčejnou dekorací, je to symbol elegance, síly a krásy přírody. Jeho přítomnost ve vašem domově přináší do vašeho prostoru nádech lesní atmosféry a připomíná nám všem krásu venkovského života. Přidejte do svého interiéru kousek přírodní elegance s naším dřevěným jelenním trofejem na zeď a nechte ho být středobodem vašeho domova.

620,00 Kč

Dekorace ze dřeva - vlk

Dřevěný Vlk na Zeď Přineste do vašeho domova dávku divočiny a mystiky s naším dřevěným vlkem na zeď. Tento majestátní tvor představuje sílu, moudrost a nezkrotnou krásu přírody, která dodá váš interiér jedinečný nádech přírodní elegance. Technické Specifikace: Materiál a Síla : Vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva o síle 6 mm, náš dřevěný vlk kombinuje krásu s odolností. Rozměry: S rozměry 60x44 cm je ideální pro umístění na stěnu vaší obývací místnosti, ložnice nebo kanceláře, kde bude působit impozantně a přitáhne veškerou pozornost. Široká Škála Barev: Nabízíme široký výběr barevných variant, abyste mohli vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším interiérem nebo vytvořit kontrastní akcent podle vašich představ. Symbol Silného Ducha: Dřevěný vlk na zeď není jen dekorací, je to symbol síly, nezávislosti a ducha dobrodružství. Jeho přítomnost ve vašem domově přináší do vašeho prostoru atmosféru divočiny a zároveň dodává elegantní a sofistikovaný prvek dekoru. Přidejte do svého interiéru kousek přírodní krásy a síly s naším dřevěným vlkem na zeď a nechte ho vyprávět příběh divočiny přímo ve vašem domově.

620,00 Kč

Dekorace ze dřeva - lev

Dřevěný Lev na Zeď Přinesete sílu a eleganci do svého domova s naším dřevěným lvem na zeď. Tento majestátní symbol síly a krásy je dokonalým způsobem, jak oživit váš prostor a přinést do něj dávku exotiky. Technické Specifikace: Rozměry: 40x35 cm. Materiál a Síla: Vyroben z kvalitního bukového dřeva o síle 6 mm, zaručuje naše dřevěná socha nejen krásný vzhled, ale i trvanlivost a pevnost. Ručně Vyrobený: Každý kus je pečlivě vyřezáván a ručně dokončován našimi řemeslníky, což zaručuje jedinečnost každého exempláře. Široká Škála Barev: Nabízíme široký výběr barev, abyste mohli vybrat tu, která nejlépe ladí s vaším interiérem nebo přináší kontrastní akcent. Elegantní Dekorace: Dřevěný lev na zeď je nejen výrazným kouskem dekorace, ale také symbolizuje sílu, odvahu a ochranu. Umístěte ho ve vaší obývací místnosti, pracovně nebo dokonce ve vstupní hale, a přidejte do svého prostoru nádech exotiky a elegance. Přineste do svého domova symbol krále zvířat s naším dřevěným lvem na zeď a zdůrazněte jeho jedinečný styl a osobnost.

620,00 Kč

Dřevěná lampička se jménem - Liška

Krásná dřevěná liška, která může zdobit pokoj Vašeho dítěte! Na přání Vám vyrobíme tuhle krásnou lampičku se jménem. LED žárovka svítí teple bílou barvou. Svítí krásně ve dne i v noci.  Balení obsahuje žárovku s kabelem na vypínač.  Rozměry: 38,5 x 26 cm Materiál: Březová překližka o síle 3mm.   Délka kabelu s vypínačem: 2m Splňuje všechny normy FSC, PEFC  Certifikace CE 

670,00 Kč

Dřevěná dekorace na zeď se jménem

Oživte svou místnost krásnou dekorací s vystouplým textem. Dekorace je vyrobena z 6mm bukové překližky. Hodí se jako doplněk do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokojíčku.  Průměr: 30cm, 40cm, 50cm 

Cena od 540,00 Kč

Dekorace ze dřeva - hory

Dřevěné Hory na Zeď Přineste kousek přírody do vašeho domova s našimi dřevěnými horami na zeď. Tyto krásné a jedinečné dekorace dodají vašemu interiéru záhadnou atmosféru horských krajin. Vlastnosti: - Rozměry jsou 60x19 Cm -  Ručně Vyrobené: Každá hora je pečlivě vyřezána a ručně zpracována z kvalitního dřeva, což zaručuje jejich jedinečný vzhled. -  Široká Škála Barev: Nabízíme možnost barevného zpracování, které ladí s vaším interiérem nebo přináší kontrastní akcent. Dekorujte S Vizuální Účinností: Tyto dřevěné hory nejenže zaujmou vaše návštěvy, ale také přináší do vašeho prostoru dotek elegance a přírodního šarmu. Umístěte je na stěnu ve vaší obývací místnosti, ložnici nebo kanceláři a doplňte tak svůj prostor o jedinečný prvek. 

620,00 Kč